Oyun siteleri analizi

Her webmasterin hayalidir oyun kelimesinde ilk sayfada olmak.Kolay değildir ama elbet imkansızda değildir.

Flash oyun sektörünün ilk sayfadaki isimleri ara sıra değişmekte.(ben bu konuyu yazarken bile değişmiştir belki)

İlk sıradaki sitemiz : kral oyun

Oyun sitelerinin ve oyun sitesi kullanıcıların fenomen sitesi.37 bin backlinki var.Backlinkleri ortalama olarak oyun sitelerinden.Yabancı oyun sitelerinde de backlinki var.Kontrol ettiğimizde bir kaçının kendi sitesi olduğunu gördük.Ayrıca yüzlerce forumda blogta oyunlarına link veren hayran mesajlarıyla dolu.

Kral oyun türkiyenin ilk flash oyun sitelerinden olduğundan direk giriş olanı çok fazla.Bu da onu hep lider yapıyor.

İkincis sitemiz : oyun skor

Oyun skor tamı tamına 408 bin backlinke sahip.Kral oyunun neredeyse 10 katı backlinke sahip.Geçmiş zamanda (hala yapıyorlamı bilmiyorum)oyun sitelerine pop -up açtırdıklarını gördüm.Ayrıca alakalı alakasız her yerde banner yada linkini görüyorum.Çok başarılı bulmuyorum ama diyeceksinizki adam ilk sayfada ,rakipleri aşağıdan gümbür gümbür geliyor bu taktik oyun skoru oyun kelimesinden edebilir.

Üçüncü sitemiz : Fanatik oyun

Bir anda çıkıverdiler yaklaşık 26 bin backlinkleri var.Bilmiyorum belki benim hüsnü kuruntum ama oyunskorun linki nerede var ise fanatik oyunun da var.Ortak yada oyun skorun sitesi olabilirmi diye aklımdan geçmedi değil.Aldığı linkler oyun siteleri ve alakasız sitelerden.Dalgalanma ile çıktığını düşünüyorum

Dördüncü sitemiz : Oyunlar 1

Oyunlar 1 4 dilde yayın yapıyor.kral oyunda yapıyor ama oyunlar 1 her dilde ,her kategoride onlarca sayfa özgün şekilde eklenmiş oyunlar var.Oyunlar 1in en büyük avantajı backlinkleri.Ve alt sayfalarının çoğu ilk sayfa ilk sırada.Bunu bana sorarsanız business diyebileceğim kalitede yabancı backlinklerine borçlu.

Oyun kelimesinde olmak sadece gövde gösterisi.Önemli olan alt sayfalar ve oyun siteleri bu kelimelerde çekiyor asıl hiti.İlk sayfada olmak için uzun bir süre gerekmekte.Özgün konular,açıklamalar bu işte tuz biber iken aynı zamanda içeriğinizle alakalı oyun sitelerinden link almak avantajınıza olacaktır.

Hepinize bol seo lar

Abdurrahman Aktan

2009 yılında merak saldığı seo için, 2010 yılında seotez.com' u kurdu. Devamında bugüne kadar 6500 kişinin indirdiği ücretsiz seo kitabını yazdı. Geçen süre zarfında onlarca firmaya seo hizmet verdi. Durmak yok, seo' ya devam!

Oyun siteleri analizi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir