Resimler ile seo

Resimler ile kolayca backlink sağlayabilirsiniz kendinize.Öncelikle resim eklerken alt tagını kullanmanızı öneririm.Böylece resimin ne için olduğunu anlar google ve google imageste’de çıkmış olursunuz.

Resim eklerken boyutuyla minikte dahi oynarsanız o resim google gözünde özgündür.Çünkü boyutuyla oynadığınızdan diğerlerinden farklı oldu resiminiz.

Sitenizdeki işlemler tamam şimdi resimle backlink almaya geldi sıra.

Sitenize yüklediğiniz resimi alıp konuyla beraber forum sitelerine ekleyin.link eklemeyin hiç.Olabilideğince çok foruma ekleyin.Şuanda forumlarda resimler sizin siteden çekildiğinden backlink aldınız bile.Süreci hızlandırmak için isterseniz resimi daha sonra silebilir eklediğiniz sitelerde resim linki gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Bu şekilde google da şu irtiba uyanıyor.XXX forum sizin sitenizden konu almış.Google bunu sizin hanenize + olarak ekliyor.Hem eklediğiniz sitelerden backlink almış oluyorsunuz.Hemde siteniz google gözünde + oluyor sizden alınıtı yapanlar olduğunu görünce.

Bol seo lar

Abdurrahman Aktan

2009 yılında merak saldığı seo için, 2010 yılında seotez.com' u kurdu. Devamında bugüne kadar 6500 kişinin indirdiği ücretsiz seo kitabını yazdı. Geçen süre zarfında onlarca firmaya seo hizmet verdi. Durmak yok, seo' ya devam!

Resimler ile seo” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir