“Yeni Nesil Seo” kitabında geri sayım başladı!

Adsız

2010 yılında çıkarttığım, ilk ücretsiz seo kitabımdan sonra, gelişen arama motoru algoritmalarıyla yeni bir seo kitabı çalışmalarına başladım. Büyük bir kısmı tamamlanan kitapta, sadece seo konuları değil, dijital pazarlama konuları üzerinde de durdum.

Kitabın son bölümlerinde seo hakkında sorusu olan ziyaretçilerimin sorularını yayınlamak istiyorum. Şayet sizinde aklınıza takılan soru var ise, sorunuzun cevabını size mail attıktan sonra, kitabın son bölümünde de yayınlayacağım. Soru soran 5 kişi çekilişle (Random) ücretsiz, “yeni nesil seo” isimli kitabımdan kazanmaya şansı yakalayacak. Sorularınızı “Seo Sorusu” sayfamızdan (buradan) iletebilir, yada kitap@seotez.com’ a mail atabilirsiniz.

Kitabın son durumu hakkında bilgi almak için yeninesilseo.seotez.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada yer alan haber bültenine kayıt olarak 5 kişi arasından yapılacak çekiliş ile ücretsiz “Yeni Nesil Seo” kitabı sahibi olabilirsiniz.

Soru sormak istediğinizde aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılacaksınız.

1- Sorularda Ad soyad kısmı zorunludur. Ad Soyad yazılmayan mailler dikkate alınmayacaktır.
2-Kitapta Ad soyadlar tam olarak yayınlanmayacaktır. (Örneğin Alp Tekin, isimli kişi Alp T. olarak yayınlanacaktır.)
3-Sorulan her sorunun yayınlanma garantisi yoktur.
4-Sorunuzun basılı bir kitapta yayınlanacağını bilerek gönderdiğinizden emin olunuz.
5- Sorulara ücretsiz yanıt verilecektir, kitapta yayınlanan sorular için bir bedel ödenmeyecektir.

Abdurrahman Aktan

2009 yılında merak saldığı seo için, 2010 yılında seotez.com' u kurdu. Devamında bugüne kadar 6500 kişinin indirdiği ücretsiz seo kitabını yazdı. Geçen süre zarfında onlarca firmaya seo hizmet verdi. Durmak yok, seo' ya devam!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir