Yüksek hitli site yapmak

Google daha iyi reklam yerleşimi ve hedef reklam vermeye yardımcı olmak için açtığı doubleclik adplaner da türkiyenin en çok hit alan 100 sitesini açıkladı.

Listede ilk 7 de mynet dışındakiler sosyal medya siteleri google vs.Aşağılara doğru indiğimizde ise sitelerin daha çok ziyaretçilerin içerik payalaşarak büyüdüğü siteleri,haber sitelerini ve ilk 100 ün hepsinin kendine has kitlesinin olduğu ayrıca webmasterlar tarafından en çok içeriği alınanlar olduğunu farketmişsinizdir.

Burada dikkat edilmesi gereken ilk 100 sitenin seo larının iyi olması değil,her sitenin özgün olması,belirli kategorilere yönelmesi,bir kitleleri olmasıdır.

Özgün olan ve güncel içerikli siteler belirli süreden sonra kitleleri ve hitleri toplamaktadır.Bu süreçte ekstra hiç birşey yapmaya gerek yoktur.Bana göre web sitesinde mantık al-ekle değil. Ekle senden içerik alsınlar olmalıdır.Sizin içeriğinizi her kullanan site size artı olarak dönecektir.

İlk 100 deki oyun sitelerinin tamamının botunun kullanan binlerce oyun sitesi var.Bu o siteler katkı sağlamaktadır.

Siz ne kadar kendinize müstesna olursanız o kadar ilgi çeker ve kazanırsınız

Abdurrahman Aktan

2009 yılında merak saldığı seo için, 2010 yılında seotez.com' u kurdu. Devamında bugüne kadar 6500 kişinin indirdiği ücretsiz seo kitabını yazdı. Geçen süre zarfında onlarca firmaya seo hizmet verdi. Durmak yok, seo' ya devam!

Yüksek hitli site yapmak” için 4 yorum

 • 02 Haziran 2011 tarihinde, saat 12:01
  Permalink

  tşk güzel paylaşım.

  Yanıtla
 • 01 Eylül 2012 tarihinde, saat 22:45
  Permalink

  Eyvallah. Güzel paylaşım.

  Yanıtla
 • 08 Mayıs 2013 tarihinde, saat 20:01
  Permalink

  teşekkürler kısa ve güzel bir paylaşım olmuş

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir